• O Bertovi, Pištovi a Rozince - Příběhy z kouzelného lesa
 • Vydejme se společně do kouzelného lesa, kde bydlí tři ušatí kamarádi.         

  Medvěd Bert, zajíc Pišta a liška Rozinka zažívají nejrůznější radosti, ale také starosti. Učí se porozumět sami sobě a také pochopit, že být odlišný znamená být výjimečný.

  V příbězích o tom, že nemusíme být vždycky takoví, jak se očekává, ožívají hračky z dílny lesito. Do prostředí kouzelného lesa postavičky zasadila fotografka Lucie Deutsch.

  Máte už objednávku na www.lesito.cz a chcete přiobjednat knížku za jedno poštovné? Zvolte si poštovné "DOOBJEDNÁVKA" za 0 Kč a pošleme vám vše najednou.

   

  Ke knížce je možné dokoupit také hlavní hrdiny, lišku Rózu, zajdu Pištu a medvěda Bertíka.

  Anebo ostatní kamarády z kouzelného lesa: veselého divočáka, jelena s bílými parůžky, hravou veverku či malého králíčka.

  Celou nabídku hraček najdete na webu lesita.

   

  Dobrodružství tří kamarádů lemují hravé úkoly a otázky. Kniha tak komunikuje s malými i většími dětmi, podporuje jejich představivost a zvídavost.

  Tři přátelé, medvěd Bert, zajíc Pišta a liška Rozinka, se doma v lese rozhodně nenudí. Však taky není lehké být nebojácný medvěd, když máte přeci jen občas strach. Nebo když jste zajíc, kterému se nelíbí vlastní uši. A co teprve liška, kterou někdy popadne hluboký smutek.

  I v kouzelném lese, plném borůvek, jahůdek, šišek na hraní a skvělých míst na schovávanou, mohou jeho obyvatele tu a tam tížit trable. Spolu je ale zvířátka určitě překonají. Semínko přátelství, které třímají ve svých tlapkách, jim k tomu pomůže.

   

  Knížka je vhodná pro děti od 4 do 10 let a také jako první čtení pro malé čtenáře.

   

  Základní údaje o knize:

  Nakladatelství: Voda na mlýn
  Datum vydání: 23. října 2021
  Počet stran: 72
  Rozměry: 200 x 230 mm
  Vazba: vázaná
  ISBN: 978-80-908264-1-0

  Dostupnost:Momentálně nedostupné
  Můžeme doručit do:
  • Cena:
  • 299 Kč
 • o bertovi titulka
  o bertovi titulka
  • 1 z 6
  o bertovi 3o bertovi 4o bertovi 5o bertovi 2O Bertovi, Pištovi a Rozince - Příběhy z kouzelného lesa